Sebastian "Cegła" Ceglarek
fot. Gosia "Kfiacio" Tokarska
SEBASTIAN
"CEGŁA"
CEGLAREK

Basista

Sebastiana "Cegłę" Ceglarka zapoznałem dnia 2 października 2004 roku, w kinoteatrze Piast, w Ostrzeszowie. Zagrał on wtedy gościnnie z duetem Cielak & Jaromi cały koncert. Nagranie tego koncertu ukazało się potem na płycie duetu Cielak & Jaromi, pt. "Koncert w Ostrzeszowie dla Kawy".

11 czerwca 2005r. w kinoteatrze Piast w Ostrzeszowie, razem z Sebastianem Ceglarkiem zagrałem w kilku utworach, w obszernym projekcie muzycznym Adama Kulisza pn. Polish Blues Session - był to koncert na który Adam zaprosił do zagrania razem, wielu znaczących muzyków polskiej sceny bluesowej. Po czterech latach - 11 lipca 2009r. ukazała się płyta z nagraniami z tego koncertu, pt. Ostrzeszów 2005.

17 czerwca 2005r. na schodach przed PIKiem, w Ostrowie Wielkopolskim, zagrała koncert złożona z Michała Kielaka, Adama Kulisza, oraz mnie, efemeryczna grupa pn. Fajfusowy Tercet Bluesowy - do której to wtedy Sebastian gościnnie dołączył.

Po raz czwarty zagraliśmy razem na jam session, który wywiązał się po koncercie dla Paula Davida, efemerycznej - zebranej specjalnie na tę okazję formacji: Łejciec, Wujo i Stryjo, czyli tria złożonego ze mnie, Roberta Grześkowiaka i Grzegorza Sterny. Miało to miejsce 5 pażdziernika 2007r. w klubie Fanaberia w Ostrowie Wlkp.