Miłosz Szulkowski
fot. Jaromi
MIŁOSZ
SZULKOWSKI


Perkusista
zespołu Szulerzy

Miłosza Szulkowskiego poznałem 13 kwietnia 2003r. w Ośrodku Kultury w Inowrocławiu. Było to na próbie przed nagraniem płyty Michała Cielaka Kielaka, pt. "tribute to Ryszard Skiba Skibiński", w nagraniu której Miłosz Szulkowski, wraz z zespołem Szulerzy, także brał udział. Dnia 23 kwietnia 2003r. weszliśmy do studia Radia PiK w Bydgoszczy, i tę płytę nagraliśmy. Graliśmy też razem, podczas jedynego koncertu promującego tę płytę, który odbył się dnia 15 listopada 2003 roku, na festiwalu Toruń Blues Meeting.

13 grudnia 2003r. ponownie z zespołem Szulerzy, wszedłem do studia Radia PiK w Bydgoszczy. Tym razem celem była realizacja projektu wymyślonego przez brata Miłosza - gitarzystę Marcina Szulkowskiego, a mianowicie - nagranie moich kompozycji na płytę okazjonalnej formacji, która przyjęła nazwę: Jaromi & Szulerzy. Płyta owa nosi tytuł: "Gra w piki daje wyniki".

Później jeszcze wielokrotnie grałem gościnnie koncerty z Szulerami.

11 czerwca 2005r. w kinoteatrze Piast w Ostrzeszowie, razem z Miłoszem Szulkowskim zagrałem w kilku utworach, w obszernym projekcie muzycznym Adama Kulisza pn. Polish Blues Session - był to koncert na który Adam zaprosił do zagrania razem, wielu znaczących muzyków polskiej sceny bluesowej. Po czterech latach - 11 lipca 2009r. ukazała się płyta z nagraniami z tego koncertu. Płyta nosi tytuł "Ostrzeszów 2005".


Strona zespołu SZULERZY